Teatr dla dzieci Bajdurka w naszej szkole

27 kwietnia 2023 roku nasza szkoła miała przyjemność gościć teatr dla dzieci Bajdurka, który zaprezentował niezwykłe przedstawienie pt. „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Wydarzenie to dostarczyło niezapomnianych wrażeń wszystkim uczniom. Na widowni zastali nasi najmłodsi uczniowie – oddział przedszkolny i klasy od I do III.

Jedną z głównych zalet tego widowiska była aktywna rola dzieci. Aktorzy nie tylko grali na scenie, ale również włączyli najmłodszych widzów w interakcję. Dzieci miały szansę wziąć udział w niektórych scenach, co sprawiło, że czuły się niezwykle zaangażowane i zaczarowane. Ten interaktywny aspekt spektaklu stworzył atmosferę pełną radości i śmiechu.

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” to opowieść o wartości przyjaźni, która jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Spektakl przekazał dzieciom ważne przesłanie, które z pewnością na długo zostanie w ich sercach.