Gminny Przegląd Plastyczny

27 kwietnia 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców XXVII Gminnego Przeglądu Plastycznego pod hasłem „Pomoc i solidarność z potrzebującymi”.

W tym roku do konkursu zgłoszono 45 prac plastycznych ze szkół podstawowych, a członkowie komisji oceniającej zwracali uwagę, aby prace w pełni odzwierciedlały temat konkursu i były wykonane z różnorodnych technik oraz materiałów.

Z naszej szkoły zostały zgłoszone 4 prace plastyczne wykonane przez uczniów: Annę Sojkę (kl. III), Oliwiera Wasia (kl. III), Dawida Nawarę (kl. V) i Adriana Wasia (kl. VI). Ich prace zwróciły uwagę jury i zostały wyróżnione w zależności od kategorii wiekowej:

Oliwier zdobył II miejsce,

Ania zajęła III miejsce,

a Dawid otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!!!

 

Źródło informacji: GOK Łopuszna