Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze wyjątkowym dniem w roku, a dla uczniów naszej szkoły był to dzień pełen wrażeń i sportowych emocji. W tym roku, aby uczcić nadejście wiosny, szkoła zorganizowała specjalną sportową sztafetę zadaniową, w której udział wzięły dzieci z klas od I do VII.

Sztafeta składała się z siedmiu konkurencji sportowych, takich jak rzut do kosza, przenoszenie hula hop bez użycia rąk. Na każdą konkurencję przewidziano 90 sekund, a uczniowie mieli za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów dla swojej drużyny. Grupy były mieszane, co pozwoliło dzieciom z różnych klas na wspólną zabawę i integrację.

Aby dodatkowo zachęcić uczniów do aktywności i kreatywności, organizatorzy postanowili wprowadzić dwa dodatkowe zadania. Pierwszym z nich było opowiedzenie dowcipu, za który można było zdobyć dodatkowe punkty dla swojej drużyny. Drugim zadaniem było ułożenie wiersza na temat wiosny.

Kolejnego dnia, podczas apelu, ogłoszono wyniki sportowej sztafety zadaniowej. Najlepsze zespoły otrzymały nagrody, ale wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkościami za udział w zabawie.