Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Piłce Ręcznej odbyły się 17 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Gronkowie. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły – grupa dziewcząt i grupa chłopców.

Dziewczęta pokazały, że ciężka praca i determinacja przynoszą oczekiwane efekty. Zawodniczki pokonały rywali z innych szkół i wywalczyły tytuł mistrzyń Gminy Nowy Targ w piłce ręcznej – zajęły I miejsce. Ponadto, w drużynie wyróżniła się Alicja Zygmond, która została wybrana najlepszą zawodniczką całych zawodów.

Nie tylko dziewczyny, ale również chłopcy reprezentujący naszą szkołę osiągnęli wysoki wynik. Zajęli V miejsce w kwalifikacji szkół, co jest ogromnym osiągnięciem.

Szkołę reprezentowali:

  • grupa dziewcząt: Natalia Długopolska, Alicja Błoniarz, Karolina Dziąba, Ewelina Topór, Alicja Zygmond, Magdalena Borzęcka, Marina Bobek, Natalia Kucharska
  • grupa chłopców: Karol Derendal, Jakub Kalata, Rafał Jachymiak, Łukasz Cisoń, Krysian Kucharski, Dawid Nawara, Filip Zygmond

Gratulacje dla wszystkich uczestników!!! Życzymy dalszych sukcesów i kontynuacji wysokiej jakości szkolenia sportowego.