Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Biegach Narciarskich

W dniu 28 lutego 2023 r. na terenie Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Biegach Narciarskich. Zawody zgromadziły 182 zawodników i zawodniczek z 12 szkół gminy Nowy Targ, którzy przez wiele tygodni intensywnie przygotowywali się do tej rywalizacji. Był to wspaniały finał kolejnej już edycji „Programu Narciarstwa Biegowego w Gminie Nowy Targ”.

Wśród zawodników znaleźli się reprezentacji naszej, którzy osiągnęli znakomite wyniki w swoich kategoriach wiekowych:

Adrian Waś – II miejsce

Konrad Bukowski – III miejsce

Natalia Długopolska – IV miejsce

To ogromny sukces naszych uczniów, którzy dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości osiągnęli wspaniałe wyniki.

Nie możemy zapomnieć o pozostałych uczestnikach z naszej szkoły, którzy również wzięli udział w zawodach, byli to: Małgorzata Długopolska, Nikola Chowaniec, Aleksandra Lis, Aleksandra Michalak, Emilia Pawlikowska, Maria Karpiel, Sylwia Zygmond i Anna Sojka. Mamy nadzieję, że nasza szkoła będzie miała jeszcze więcej tak wspaniałych reprezentantów w przyszłorocznych zawodach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!