Gminne Zawody w Piłce Siatkowej

We wtorek, 23 kwietnia, nasza szkolna ekipa wyruszyła do Łopusznej na Gminne Zawody z Siatkówki, gotowa stawić czoła wyzwaniom i sprawdzić swoje umiejętności sportowe na tle innych szkół.

Choć nasi uczniowie nie mieli wielkiego doświadczenia w tej dyscyplinie sportu, to z determinacją i zapałem postanowili zmierzyć się z kolegami i koleżankami z pozostałych gminnych szkół. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta pokazali, że są gotowi na walkę i nie zawiedli oczekiwań.

Chłopcy stanęli na trzecim stopniu podium, pokonując szkoły z Ludźmierza, Waksmunda i Łopusznej. W drodze do tego sukcesu, niestety, przegrali na przewagi ze szkołą z Krempach, której zawodnicy są przecież ubiegłorocznymi mistrzami.

Reprezentacja dziewcząt również pokazała charakter i zaangażowanie, zajmując czwarte miejsce. Mimo porażki w grupie eliminacyjnej z niepokonaną od dziesięciu lat drużyną z Łopusznej, nasze uczennice zaprezentowały się wspaniale.

Nasi uczniowie nie tylko imponowali swoimi sportowymi umiejętnościami, ale również nowymi strojami sportowymi zakupionymi dzięki wsparciu lokalnych firm. Nowe stroje, ufundowane przez przedsiębiorstwa rodziców naszych uczniów oraz absolwentów, dodatkowo zmotywowały drużynę do walki o zwycięstwo.

Z tego miejsca wyjątkowe podziękowania kierujemy do:

  • firmy Zygmond Usługi Hydrauliczne,
  • firmy Błoniarz Budownictwo,
  • firmy Ocieplanie Domów pana Jana Kowalkowskiego,
  • firmy BelPol i pana Wojciecha Święsa,
  • firmy Długopolski,

a także do pana Maksymiliana Sobuli, Grzegorza Zygmond oraz firmy R-Gol za zaangażowanie i koordynację całego przedsięwzięcia. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy się zaprezentować z jak najlepszej sportowej strony.

 

Autor tekstu: Agata Pawlikowska