Mały Bieg Podhalański i Powiatowe Igrzyska Młodzieży

W dniu 9 stycznia 2024 roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Małym Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II, który jednocześnie stanowił otwarcie piętnastego sezonu Małopolskiej Szkolnej Ligi Szkolnego Związku Sportowego w biegach narciarskich. Impreza odbyła się w malowniczym Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej. Z dumą informujemy, że nasi uczniowie zdobyli znaczące miejsca w tych prestiżowych zawodach: Konrad Bukowski zdobył II miejsce, natomiast Adrian Waś zajął V miejsce.

Następnie, dnia 29 stycznia 2024 roku, obaj chłopcy wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w biegach narciarskich, gdzie odnieśli sukcesy. Konrad zdobył I miejsce, zaś Adrian zajął III miejsce. Dodatkowo, Sylwia Zygmond reprezentująca naszą szkołę zajęła VIII miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dzięki osiągniętym wynikom nasza szkoła zajęła VI miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

 

Autor tekstu: Urszula Kułach