Spotkanie ze Świętym Mikołajem

6 grudnia to dzień pełen oczekiwania i radości dla wszystkich – od najmłodszych po tych nieco starszych. Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę, otoczony swoimi pomocnikami, co wzbudziło wielkie emocje już od wczesnych godzin porannych.

Cała społeczność szkolna założyła swoje świąteczne stroje i mikołajowe czapki, aby uczcić tę wyjątkową chwilę. Mikołaj zawitał, niosąc drobne upominki dla każdego ucznia – bez względu na to, czy był grzeczny czy też mniej grzeczny. To było niezapomniane przeżycie, widzieć uśmiechy na twarzach wszystkich, zwłaszcza najmłodszych. Ich podekscytowanie i wiara w Mikołaja były naprawdę nie do podważenia.

Chociaż czas spędzony z Mikołajem był krótki, był on pełen radości i niesamowitych emocji. Dzieci miały okazję uwiecznić ten moment, wykonując pamiątkowe zdjęcia ze św. Mikołajem. Dzięki sprzętowi dostarczonemu przez program Laboratoria Przyszłości – aparatowi, green screenowi i lampom fotograficznym – stworzyliśmy wyjątkowe wspomnienia. Dodatkowo, zdjęcia zostały poddane obróbce w aplikacji Canva, co nadało im świąteczny urok.

Szkoda tylko, że Mikołajki są raz w roku! Jednak ta radosna atmosfera i uśmiechy na twarzach dzieci z pewnością zostaną z nami na dłużej.

 

Oddział przedszkolny

Klasa 1

 

Klasa 2

 

Klasa 3

 

Klasy 4-8

 

Zdjęcia grupowe

 

 

 

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci