Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w unihokeju i piłce nożnej

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki podczas Mistrzostw Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w  unihokeju, zdobywając III miejsce. Zawody odbyły się 17 października 2023 r.

„Ciężko pracowaliśmy na zajęciach, skupiając się na doskonaleniu naszego zrozumienia gry. Z każdym dniem zdobywaliśmy coraz więcej doświadczenia. W meczu o trzecie miejsce z drużyną z Waksmundu, mimo że zaczęliśmy od straty 2:0, udało nam się wyrównać wynik dzięki determinacji i waleczności naszych zawodników. W szczególności chciałbym podkreślić doskonałe występy Kamila Bobka i Dawida Nawary w rzutach karnych, gdzie skutecznie wykorzystali swoje szanse. Nie mogę też pominąć Aleksandra Lisa, który bronił karnego, czekając do ostatniej chwili na oddanie strzału. Jestem dumny z moich uczniów, którzy wykazali ogromną świadomość oraz ogromną chęć rozwoju w każdej dyscyplinie sportu. Nasze umiejętności woli były na bardzo wysokim poziomie. Gdyby nie fakt, że trafiliśmy na mistrza w fazie grupowej, jestem przekonany, że mielibyśmy szansę walczyć o grę w finale.” – tak podsumował Maksymilian Sobula, wyrażając ogromny szacunek dla waleczności i zaangażowania grupy chłopców reprezentujących naszą szkołę podczas tych mistrzostw.

Kilka dni wcześniej, 10 października, uczniowie reprezentujący naszą szkołę osiągnęli sukces także w piłce nożnej, zajmując V miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ.