Dzień Mamy i Taty

Dnia 30 maja 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie z niecierpliwością czekały na nich dzieci. Po przywitaniu zebranych gości swój występ zaprezentowały przedszkolaki. Ich stroje i uśmiechy skradły serca widzów. Klasa I zaskoczyła zebranych wspaniałą grą na fletach i zaprezentowaną piosenką w języku angielskim. Klasa II zaprezentowała pouczający występ, w którym dzieci wcieliły się w rolę rodziców i dziadków. Klasa III zaskoczyła wszystkich nowoczesnym tańcem dziewczyn i niepowtarzalnym tańcem kapeluszy w wykonaniu chłopców tej klasy. Nie zabrakło również piosenek i wierszy dla mam i tatusiów. Pojawiły się również występy kabaretowe w wykonaniu uczniów klasy pierwszej i trzeciej. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom przygotowane prezenty.  Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci rodziców jak i naszych uczniów.