Dzień Kobiet w naszej szkole

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Chłopcy ze Samorządu nie tylko pamiętali o życzeniach dla dziewcząt, ale również obdarowali je drobnymi upominkami.

W tym dniu nie zabrakło wyjątkowych akcentów – zarówno dziewczynki, jak i chłopcy paradowali po korytarzach w królewskich koronach i efektownych opaskach. Każdy, kto miał ten element stroju, mógł cieszyć się niezakłóconym spokojem podczas lekcji.

Ponadto, to był także dzień pierwszych wyborów na Miss Szkoły, Damę Roku i Super Dziewczynę. Głosowanie odbywało się wśród chłopców, którzy zrewanżowali się koleżankom za wrześniowe wybory. Lista nominowanych zawierała niemal wszystkie dziewczynki z naszej szkoły. Ostatecznie, minimalną różnicą głosów zwyciężyły:

 

Klasy 0-III

Dama Roku – Karolina Wesoły

Miss Szkoły – Pola Chowaniec

Super Dziewczyna – Anita Zygmond

 

Klasy IV-VIII

Dama Roku – Milena Derendal

Miss Szkoły – Ania Fiedor

Super Dziewczyna – Natalia Długopolska

Zwycięzcom zostały wręczone medale, które wydrukowano przy użyciu drukarki 3D, pozyskanej z programu Laboratoria Przyszłości. Serdecznie gratulujemy!!!

Ale obchody Dnia Kobiet nie ograniczały się jedynie do wyborów i koron. Każda klasa świętowała ten dzień na swój sposób. Chłopcy z poszczególnych klas obdarowali swoje koleżanki kwiatami, słodkimi upominkami oraz przygotowali gry i zabawy tematyczne.

W oddziale przedszkolnym panowała już od rana niezwykle radosna atmosfera. Nasi najmłodsi uczniowie, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, celebrowali ten dzień w wyjątkowy sposób. Chłopcy składali życzenia swoim koleżankom, wręczając im własnoręcznie przygotowane bukiety kwiatów i niespodzianki. Natomiast dziewczynki również nie zapomniały o swoich kolegach i przygotowały dla nich piękne laurki oraz życzenia z okazji Dnia Mężczyzn, który obchodzimy 10 marca. Na zakończenie tego wspaniałego dnia każdy przedszkolak został uhonorowany dyplomem dla Super Dziewczynki lub krawatem dla Super Chłopca, a także otrzymał słodki upominek i bańki mydlane.

 

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci

Autor tekstu: Urszula Kułach