Zabawa andrzejkowa

Listopadowe dni nie tylko zwiastują nadchodzący adwent, ale także przynoszą do naszej szkoły radość, zabawę i tajemnicze wróżby, dzięki tradycyjnym Andrzejkom. W dniu 22 listopada odbyła się u nas andrzejkowa dyskoteka, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Dźwięki ulubionych utworów muzycznych wypełniły nasz szkolny korytarz, tworząc doskonałą atmosferę do zabawy dla wszystkich uczestników. Jednak to nie wszystko! Uczniowie klas VI-VIII przygotowali wróżby, które z pewnością rozbudziły wyobraźnię wszystkich obecnych. Ciekawość, jaki zawód będzie wykonywany w przyszłości, czy jakie imię nosić będzie przyszła wybranka lub wybranek serca, unosiła się w powietrzu. Choć wszyscy potraktowali te wróżby z nutką humoru, głęboko w sercach tajemniczo liczyliśmy na ich spełnienie.

Nie zabrakło również atrakcji w postaci fotościanki, gdzie wykorzystano sprzęt pozyskany z programu Laboratoria Przyszłości: green screen, aparat fotograficzny oraz profesjonalne lampy. Za pomocą aplikacji takich jak Chromavid i Canva, nasi uczniowie zostali uwiecznieni na niezapomnianych fotografiach.

Pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek. Dzięki nim, dzieci mogły „doładować baterie” i cieszyć się dalszą częścią zabawy. Dziękujemy!

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

 

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci