Mistrzostwa Europy IDSA

Miło nam poinformować, że nasza szkoła może się pochwalić niezwykłymi talentami tanecznymi dwójki naszych uczniów – rodzeństwa Mileny i Karola Derendalów! Ich występ podczas szkolnego konkursu talentów „Mam talent” w Dniu Dziecka oczarował całą społeczność szkolną. Jako wychowankowie Akademii Tańca w Nowym Targu, oboje doskonalą swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Teraz mamy jeszcze więcej powodów do dumy, ponieważ Milena i Karol odnieśli spektakularny sukces na Mistrzostwach Europy IDSA!

Podczas Mistrzostw Europy IDSA, które odbyły się 15 maja 2023 roku w hotelu „Ibis Style” w Nowym Targu, Milena i Karol zdobyli drugie miejsce w grupie E. To niezwykłe osiągnięcie, ponieważ Mistrzostwa Europy IDSA to prestiżowe zawody, na których utalentowani tancerze z różnych krajów mają szansę zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować na najwyższym poziomie. Tegoroczne Mistrzostwa Europy IDSA zostały zorganizowane przez Akademię Tańca Bolesława Bary z Nowego Targu.

Gratulujemy Milenie i Karolowi, życzymy im dalszych osiągnięć!

Źródło zdjęć: Akademia Tańca Nowy Targ