Zabawa karnawałowa

Tuż przed feriami – 24 stycznia – w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Zabawa obyła się w dwóch turach z podziałem na grupy wiekowe. W pierwszej kolejności bawiły się klasy młodsze wspólnie z odziałem przedszkolnym, a później klasy starsze.

Po niemal dwuletniej przewie wszyscy uczniowie z niecierpliwością wyczekiwały wspólnej zabawy. Na kilka dni przed balem, dzieci planowały swoje przebrania i chętnie nimi się chwaliły przed rówieśnikami i nauczycielami.  Pomysłowość najmłodszych nie zawiodła, dzięki temu na balu pojawiły się czarownice, księżniczki, super bohaterowie i inne postacie z bajek.

Zarówno młodsi i starsi bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. W przerwie na wszystkich uczniów czekał poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Dużą atrakcją dla wszystkich uczestników zabawy były wspólne zdjęcia, do których wykorzystano sprzęt z programu Laboratoria Przyszłości (aparatu, green screen’a, lamp fotograficznych) oraz aplikacji Chromavid. Dzięki zielonemu tłu i aplikacji pamiątkowe zdjęcia mogły zostać wykonane na dowolnym tle wybranym przez dzieci.

Poniżej zamieszczono galerię zdjęć wykonanych podczas zabawy.

 

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci