Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września był w naszej szkole dniem szczególnym, ponieważ pierwszy raz od dwóch miesięcy zabrzmiał dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2021/2022.  Na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Stala, która  powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, a w szczególności uczniów klasy pierwszej oraz przedszkolaków rozpoczynających naukę w murach naszej szkoły. Ponadto Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli naszej szkoły oraz wychowawców poszczególnych klas. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Wychowawcy poszczególnych klas:

Oddział przedszkolny Małgorzata Krzysztofek
Klasa I Bogumiła Czubińska-Truty
Klasa II Renata Lipkowska
Klasa III Celina Błaszczyk
Klasa IV Dominika Ustupska
Klasa V Helena Średniawa
Klasa VI Agata Pawlikowska
Klasa VII Urszula Kułach
Klasa VIII  Anastazja Kapuśniak

 

Podczas inauguracji roku szkolnego nie mogło zabraknąć nawiązania do wydarzeń historycznych sprzed 82 lat oraz minuty ciszy upamiętniającej ofiary II wojny światowej.

 

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom życzymy, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.